https://www.cimer.gov.tr/ 
 
http://www.guvenlinet.org.tr/tr/ 
 
 
https://www.turkiye.gov.tr/ 
 
 
T.C.
MARMARİS KAYMAKAMLIĞI
Özel Kalem
 
 
 
15 – 22 Nisan Turizm Haftası ” Mesajı
 
 
Toplumda turizm bilincini geliştirmek, turizm sektörünün sivil toplum örgütlerinin, öğrencilerin ve tüm halkın turizm hareketlerine katılımlarını sağlamak ve mesaj vermek amacıyla 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası’nın  bu yıl 43.’sünü kutlamaktayız.
Geçmişten günümüze uzanan kültürel zenginlikleri, tarihsel dokusu ve eşsiz doğal güzellikleri ile bir turizm cenneti olan İlçemiz, önemli bir turizm potansiyeline sahiptir.
Turizmin sürekli gelişen ve rekabetçisi çok olan özellikli bir sektör olması nedeniyle, turizm alanındaki hedeflerimize daha kısa sürede ulaşmak için, bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmeli ve önemli bir turizm merkezi olan ilçemizde yerli ve yabancı turiste daha iyi hizmet verebilmek için Marmaris halkı, kamu sektörü, özel kurum ve kuruluşlar arasında işbirliği ile tek elden ve tek amaç doğrultusunda hareket etmeliyiz.
Bu duygu ve düşünceler ile turizm alanında tanıtımımızın daha etkin hale getirilmesinde ve daha ileriye götürülmesinde sektörün gelişimine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyor, başarılı bir turizm sezonu geçirilmesi temennisi ile “Turizm Haftası”nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 
 
 
                                                           Celalettin YÜKSEL
                                                            Marmaris Kaymakamı
 
 
 
   
 

T.C. Marmaris Kaymakamlığı
Telefon: 0252 413 71 29
Faks: 0252 412 09 19