https://www.bimer.gov.tr/ 
 
http://www.guvenlinet.org.tr/tr/ 
 
 
https://www.turkiye.gov.tr/ 
 
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet İl Temsilciliği tarafından SALCANO 'nun sponsorluğunda düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Yol yarışı 30 dan fazla kulüpten 150 ye yakın sporcunun katılımı ile yapıldı. 64 km lik etabı sorunsuz geçen Sporcular, Muğla Cumhuriyet Meydanından başlayan yarışı, Marmaris Turban Otel önünde sonlandırdılar. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz tarafından araç üstü verilen hareketli startın ardından başlayan yarış birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.Muğla Emniyet, Sağlık birimlerinin her hangi bir olumsuzluk yaşanmaması için büyük çaba sarf ettikleri yarış sonunda Marmaris Yazıcı Turban Otelde Ödül Töreni gerçekleştirildi. Törene Muğla Vali Yardımcımız,  KaymakamIMIZ Celalettin YÜKSEL, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan ÇETİNKAYA' da katılanlar arasındaydı.
15 Temmuz'un en iyi şekilde anılması ve gençlere 15 Temmuzda aslında ne yapılmak istendiğini ülkemiz üzerinde ne tür oyunlar oynanmaya çalışıldığını anlatmak istedik. Gençlerimiz bu hainleri unutmayacaktır. Unutturmayacaktır dedi. Destekleri için Yazıcı Turban Otel ve Salcano'ya teşekkür eden Öçalmaz, 15 Temmuz Bisiklet yol yarışının her yıl geliştirilerek devam edileceğini söyledi. Konuşmaların ardından 5 kategoride dereceye giren gençlerimize madalyaları ve altınları takdim edildi.
 
 
        15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ BİRBİRİNDEN RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU.
Muğla Valiliğinin himayelerinde Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen 15 Temmuz Demokrasi
Zaferi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri birbirinden güzel görüntülere sahne oldu. Marmaris Su Kooparatifinin destekleri ile gerçekleştirilen Su oyunları görmeye değerdi. üzerinde Türk Bayrağı motifiyle 15 Temmuz Unutmayacağız yazılarının yazılı bulundugu paraşütlerde sporcular vatandaşlara ve ...gençlere çok keyifli anlar yaşattılar. İl genelinde Yürüyüş ve Anma programının yanı sıra Ulusal Bisiklet Yarışı ve 10 ayrı branşta müsabaka düzenlediklerini söyleyen Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, bununla beraber Marmaris ilçesinde Su Sporları kooperatifi ile güzel bir şov hazırladıklarını söyledi. Bu yıl ilki düzenlenen etkinliklerin gelecek yıllarda bu yıl edinilen tecrübe ile daha da geliştitileceğini söyleyen Öçalmaz, Bu etkinlikler için 3 aya yakın bir süredir mesai gözetmeksizin emek veren personelimizi yürekten kutluyorum dedi. 
         
 
 
 
 
   
 

T.C. Marmaris Kaymakamlığı
Telefon: 0252 413 71 29
Faks: 0252 412 09 19