https://www.bimer.gov.tr/ 
 
http://www.guvenlinet.org.tr/tr/ 
 
 
https://www.turkiye.gov.tr/ 
 
T.C.
MARMARİS KAYMAKAMLIĞI
Özel Kalem
 
İlköğretim Haftası ” Mesajı
 
Yeni bir eğitim-öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın velilerimizin heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz.
 
Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir. Her geçen gün, bir öncekinden çok daha fazla bilgi ve beceri isteyen yaşamımızda, çocuklarımıza daha nitelikli bir eğitim vererek geleceğe hazırlamak en önemli görevimizdir. Çağdaş eğitim sürecinde, çocuklarımızı, zihinsel, sosyal ve duygusal yönden hayata hazırlamak değerli öğretmenlerimiz ve velilerimizin sorumluluğundadır.
 
Geleceğimizin güvencesi sevgili öğrencilerimizin; Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen, yapıcı, yaratıcı ve verimli kişiler olarak yetişeceğine ve yetiştirileceğine olan inancımız tamdır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Önder Atatürk’ün çizdiği aydınlık yolda ilerleyen, ülkemizi daima ileriye götürmek için çabalayan siz değerli öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin, “İlköğretim Haftası’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 
                                                                                                                                                                   Celalettin YÜKSEL
                                                                                                                                                                Marmaris Kaymakamı
 
 
 
   
 

T.C. Marmaris Kaymakamlığı
Telefon: 0252 413 71 29
Faks: 0252 412 09 19