https://www.bimer.gov.tr/ 
 
http://www.guvenlinet.org.tr/tr/ 
 
 
https://www.turkiye.gov.tr/ 
 
 
 
        Sayın Valimiz  Esengül Civelek, Kaymakamımız Celalettin YÜKSEL, il ve ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, Marmaris dışından gelen vatandaşların da bulunduğu binlerce kişi  15 Temmuz Şehitlerimizi Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Marmaris’te düzenlenen Demokrasi Yürüyüşü ve Demokrasi Nöbetine katıldı.
 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a suikast girişiminde bulunulan ve 2 polisimizin şehit edildiği Grand Yazıcı Turban Otel'in önünden başlayan yürüyüş Atatürk Meydanı'nda sona erdi.
 
Burada konuşma yapan Vali Civelek, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris'ten tarihe geçen çağrısıyla şanlı direniş başlatıldı. Halkımız sokaklara çıkarak gövdesini top ve tanklara siper ederek geleceğimize sahip çıktı. Aziz milletimiz milli iradesine, demokrasisine ve devletine sahip çıkarak, demokrasi zaferine, kahramanlık destanına imza attı” dedi.
 
Program meydana kurulan Dev ekranda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla TBMM'de düzenlenen anma töreninde yaptığı konuşmanın izlenmesi ile sona erdi. 
 
 
 
 
 
 
   
 

T.C. Marmaris Kaymakamlığı
Telefon: 0252 413 71 29
Faks: 0252 412 09 19